Příběh naší půjčovny

Jsme nadšení milovníci lodí, vody, dobrodružství, přírody a chceme tuto naši radost předávat dál. Zprostředkujeme nezapomenutelné chvíle plné svobody a objevování na našich loďkách na Baťově kanále

Voda je láska

Vždy jsme měli rádi prostředí, které je spojené s vodou. Více než 20 let jezdíme pravidelně na moře na větší plachetnice, ale lodě jsme chtěli vyzkoušet i u nás, ve vnitrozemí. 

Občas jsme si trochu hráli na našem sportovním katamaránu na Nových mlýnech, vyzkoušeli jsme si závody na kamarádově plachetnici na nádrži Slezská Harta, sjížděli nejrůznější řeky v ČR... a pak přišel "Baťák". A ten nás učaroval.


Motor místo plachet?

Když je člověk na vodě, jednou z nejhezčích věcí je všudypřítomný klid a pohoda. To platí zejména ve chvíli, když loď jede jen pomocí plachet a nikde nehučí motor. Tento názor zastává mnoho kapitánů a my sami jsme nebyli výjimkou.

Jen do doby, než jsme si před třemi lety poprvé půjčili malou motorovou loďku na Ba'tově kanále.

Na poklidné brumlání motoru si člověk rychle zvykne. Navíc má díky němu jedinečnou možnost v klidu a bez námahy prozkoumat desítky kilometrů této unikátní vodní cesty. 

Těšíme se na Vás!

Naším cílem je, abychom i ostatním umožnili zažít ty neopakovatelné zážitky, které jsou možné jen z paluby lodě. 

Budete-li mít zájem o více detailů, rezervaci termínu, nebo si jen tak popovídat o prostředí Baťova kanálu a životě na lodi, dejte nám vědět!